DOŚWIADCZENIE,
KREATYWNOŚĆ
I SZCZYPTA
BRAWURY

Witaj w piktyjskim świecie kreacji, gdzie dzikość łączy się z wiedzą i doświadczeniem. Poznaj nas bliżej i sprawdź, jacy jesteśmy naprawę i co możemy dla Ciebie zrobić.

PIKT— jesteśmy ogólnopolską agencją 360 stopni, która oferuje pełne spektrum działań zapewniających firmom przewagę konkurencyjną. W naszym zespole łączymy aż 14 kompetencji z marketingu, pr-u i IT oraz znajomość 8 języków od niemieckiego po hinduski.

PIKT— jesteśmy ogólnopolską agencją 360 stopni, która oferuje pełne spektrum działań zapewniających firmom przewagę konkurencyjną. W naszym zespole łączymy aż 14 kompetencji z marketingu, pr-u i IT oraz znajomość 8 języków od niemieckiego po hinduski.

PIKTYJSKIE
GREMIUM

Michał Żebrowski
wódz piktów

Odważny wódz, który razem ze swoim zespołem stoczył niejedną batalię o sens i jakości marketingowych działań. Jego wszechstronny umysł, kreatywność i łatwość zarządzania piktyjskim gremium pozwala kolekcjonować prawdziwe marketingowe wyzwania.

Łukasz Leder
Strateg Google Ads

Jeśli w danej branży trwa bitwa o pierwsze miejsce w Google, piktyjski strateg zawsze służy pomocą. Wie, jak zaskoczyć konkurencję i przyciągnąć odbiorcę.

Ewa Karpiuk
Belisama Dagda Grafiki

Kreatywna detalistka. Bogini ponadczasowych koncepcji wizualnych. Ekspertka od angażujących kreacji graficznych, od których nie można oderwać wzroku. 

Damian Majrowski
Heros SM Ads

Przyczajony Tygrys, ukryty smok Social Mediów (SM). To on wyznacza kierunki i tworzy trendy w działaniach społecznościowych naszych klientów. Jego oręże pozwala walczyć z najlepszymi.

Michał Żywiecki
Centurion IT

Urodzony dowódca i wizjoner. Po mistrzowsku włada wiedzą i doświadczeniem, tworząc funkcjonalne makiety UX, czytelne strony www i nowoczesne aplikacje.

Yevhenii Lashutko
Wojownik IT

Wytrwały i sumienny. Dzięki jego skuteczności i opanowaniu, a także programistycznemu wsparciu strony www klientów PIKT wyglądają wzorowo.

Razem z naszymi partnerami udoskonalamy ofertę działań marketingowych, co czyni ją jeszcze bardziej trafioną i skuteczną.

NASI
PARTNERZY

Lorem ipsum dolor sit amet, cons ectetu radin gtn piscing elit, sed do eius mod tem.

MIGTEL

To partner od zadań specjalnych, czyli od badań realnych potrzeb polskiego biznesu. Razem z nim tworzymy podstawy do skutecznych działań marketingowych. Przygotowujemy raporty, które pozwalają zrozumieć istotę problemu wielu branż w kontakcie z klientem, w nadążeniu za zmieniającymi się trendami. Razem realizujemy misję-mówimy dość uprawianiu „sztuki dla sztuki” i chcemy, by działania z naszymi klientami oparte było o rzetelne rozpoznanie potrzeb i oczekiwań konsumenckich.

GRUPA TENSE

Agencja interaktywna, prężnie działająca od 2009 roku. Ich specjalnością jest pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach (SEO). Od lat dbają o rozwój biznesów klientów z całego kraju. Zespół tworzy ponad 150 specjalistów, którzy nieustannie podnoszą swoje umiejętności. To specjaliści z 11-letnim doświadczeniem, którzy do tej pory mogą pochwalić się 1800 zadowolonymi klientami.